Wybierz klub
Menu
Grafik zajęć Zaloguj się

Spotkanie z fizjoterapeutą w naszym klubie

Drodzy Klubowicze,W naszym klubie funkcjonuje równolegle placówkaZdrofit Zdrowe Miejsce, która świadczy usługi fizjoterapii. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego! Z przyjemnością zapraszamy 26.02.2022 r. (sobota) na spotkanie z fizjoterapeutą Eweliną Zgłobicką.

W programie:

· 11:30 Wykład: Techniki rolowania i rodzaje stretchingu

· 11:50 Rolowanie

· 12:20 Sesja pytań

· 12:30 Przerwa na kawę

· 12:50 Stretching

· 13:20 Sesja pytań

Co zyskacie biorąc udział w spotkaniu z fizjoterapeutą?

·  dowiecie się, dlaczego ważne jest rolowanie i stretching,

·  poznacie prawidłowe zasady rolowania i stretchingu,

·  wykonacie sesję rolowania i stretchingu pod okiem fizjoterapeuty,

·  będziecie mieć okazję do rozmowy z fizjoterapeutą.

Zapisy: w recepcji klubu lub pod numerem telefonu 517-429- 011.

 

Do zobaczenia!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (niewielkie pliki tekstowe przechowywane przez przeglądarkę internetową na urządzeniu użytkownika) m.in. do analizy statystycznej ruchu, dopasowania wyglądu i treści strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce w sprawie plików cookies i innych podobnych technologii.