Kraków – Zakopiańska Wybierz klub
Menu
Kup karnet Zaloguj się
  • #ZdroweCiało

Wzmacniające

Płaski brzuch

Zajęcia zawierające zestaw ćwiczeń kształtujących i wzmacniających mięśnie brzucha. Płaski Brzuch jest treningiem zarówno wzmacniającym jak i opartym na wysiłku aerobowym w jednym. Ćwiczenia wykonywane na zajęciach przyczyniają się do spalania tkanki tłuszczowej oraz powodują ujędrnienie ciała i lepsze napięcie mięśni. Są to zajęcia przystosowane zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych w treningu mięśni brzucha. Rekomendowane dla każdego, kto chce pochwalić się płaskim i jędrnym brzuchem.

Rezerwacja zajęć

Prowadząca
Katarzyna Kurek

Wulkan energii. Już jako dziecko swoją osobowość wyrażała poprzez ruch, sport i aktywność. Trenowała tenis stołowy, piłkę ręczną i koszykówkę. Posiada uprawnienia instruktorskie pływania, aqua aerobiku, fitness, siłowni i piłki ręcznej. Szczególna miłością obdarowała fitness i w tym kierunku rozwija się od lat. Ciągłe podnoszenie kwalifikacji, lata doświadczeń i pozytywna energia sprawiły, że Kasia znalazła grono odbiorców, którzy pozwalają się uwieść jej charyzmie, a przy tym nie stronią od ciężkiej pracy.
Na co dzień lubi adrenalinę i wyzwania, dzięki którym może pokonać swoje lęki i zahamowania. Od kilku lat jej miłością są motocykle, ale nie pogardzi też skokiem ze spadochronem. Wie, czego chce od życia i w tym kierunku podąża.

Data
Czwartek, 23.11.2023
Klub
Zakopiańska
Godzina
08:30 - 09:25
Intensywność
średnia
Sala
Sala Fitness
Uczestnicy

ZakopiańskaLokalizacja
WzmacniającePłaski brzuch
  • #ZdroweCiało
23 Listopada 2023 08:30 - 09:25Katarzyna Kurek
Intensywność: średnia
Termin rejestracji minął